Americká hypotéka

Při běžném hypotečním úvěru máte přesně stanovené, na co můžete peníze použít. Jedná se o účelový úvěr na bydlení, pomocí kterého si můžete zřídit nebo provést rekonstrukci domácnosti. Pokud chcete mít ve využívání získaných peněz volnost, upřednostňujte americkou hypotéku.

Klasická americká hypotéka

Americká hypotéka je spojení hypotečního úvěru a běžného spotřebního úvěru. Do zástavy dáváte svou nemovitost, ale peníze můžete využít na cokoliv. Hrozí vám exekuce? Potřebujete profinancovat několik menších půjček? Žádný problém, půjčka se zástavou, tedy klasická americká hypotéka bez dokládání příjmů, jak jí můžeme také nazvat, je tím správným řešením.

Výhody americké hypotéky

Jedna výhoda americké hypotéky je, že můžete použít peníze na cokoliv, už byla zmíněna, ale tato půjčka má i několik dalších plusů. Úvěr můžete získat už od 100 000 Kč, což závisí na hodnotě nemovitosti. Maximální výše úvěru je 5 000 000 Kč. Záleží na znaleckém posudku, který bude vykonán a ohodnotí danou nemovitost. Logicky nemůžete pomocí americké nebankovní hypotéky získat více, než je vaše hodnota nemovitosti.

Někteří lidé se bojí ručit nemovitostí, protože mají strach, že o nemovitost přijdou. Nicméně, americká hypotéka bez dokládání příjmů má další výhodu. Splatnost si můžete prodlužovat. Peněz si tak budete moci více užívat a hlavně nemusíte se každý měsíc stresovat, že na svou hypotéku nebudete mít dostatek peněz.

V nebankovních společnostech velmi často žádají lidé o půjčky bez registru, protože v bance jsou na listině dlužníků, tudíž jim ani jiná možnost nezbývá. Americká nebankovní hypotéka naštěstí patří mezi ten druh půjček, kdy ji může získat většina lidí, co vlastní nemovitost. Je to totiž velice snadné a úspěšnost u poskytovatelů je vysoká.

Rychlé podání žádosti

Cílem je, aby byl klient co nejvíce spokojen. Proto se dbá na to, aby proces vyřízení a americké hypotéky bez dokládání příjmů proběhl co nejrychleji, bez zdlouhavých procesů. I proto si můžete podat žádost o půjčku online, čímž se rychle dozvíte, zda máte, nebo nemáte šanci peníze získat.

Pak je potřeba i osobního setkání se zástupcem nebankovní společnosti, protože je třeba zjistit hodnotu nemovitosti, ze které bude určena výše americké hypotéky. Je nutné mít u sebe občanský průkaz a list vlastníka nemovitosti. Vlastníkem nemovitosti může byt i jiná osoba, která samozřejmě musí souhlasit s ručením.