Řešení exekuce a zástavy

Pokud nestíháte splácet své dluhy, může to přejít až do situace, že vám bude hrozit exekuce nemovitosti. Není to nic příjemného, ale všechny problémy se dají vyřešit, a to i díky této nebankovní půjčce, která je mimo jiné také určena i na řešení dražby a exekuce nemovitostí. Vyřešíte tak exekuci rychle a jednoduše.

Jak se zbavit exekuce

Exekuci nemovitosti můžeme řešit několika způsoby. Jedním z nich je, že nemovitost prodáte, ale sami uznáte, že to není ten nejlepší způsob. Lepší variantou je využití půjčky se zástavou nemovitosti, na základě které se dokážete oddlužit a stále budete moci zůstat ve své nemovitosti. Navíc, peníze, které se vám zvýší, budete moci využít na cokoliv. Obzvláště v dnešní složité době je potřeba reagovat a nenechat dojít dražby a exekuce nemovitostí do konce. Je potřeba jednat a nalézt řešení. A tím může být i skvělá Acema půjčka se zástavou.

Abyste získali peníze, musíte nejprve podat žádost. To můžete udělat jednoduše, vyplněním on-line formuláře. Žádost následně půjde na předschválení. Na základě znaleckého posudku vám bude stanovena maximální výše úvěru. Můžete si půjčit už od 100 000 až 5 000 000 Kč.

Výhody úvěru

Ke každému klientovi je přistupováno individuálně, proto má možnost získat půjčku skoro každý. Klient musí mít více než 18 let. Díky této půjčce můžete vyřešit dražby nebo exekuce nemovitostí, případně několik dalších půjček od jiných subjektů. Jedná se o bezúčelový úvěr, takže peníze, které vám po splacení dluhů zůstanou, můžete použít na cokoliv. Je to tedy jakási americká hypotéka, tedy kombinace hypotečního a spotřebitelského úvěru. Do zástavy dáváte nemovitost a využití peněz je bezúčelové.

Pokud to porovnáme s americkou hypotékou v bance, v nebankovní společnosti je vyřízení úvěru mnohem jednodušší a rychlejší. Vyhnete se nekonečnému papírování a vyřizování. Abyste to ještě zrychlili, nezapomeňte si občanský průkaz a list vlastníka nemovitosti. Jedná se o povinné dokumenty. Vlastníkem nemovitosti může byt i jiná osoba. Pokud máte manžela/ku, který/á je spoluvlastníkem nemovitosti, je třeba souhlas obou vlastníků.

Půjčky na exekuce

Náš TIP: Další doporučené půjčky bez zástavy najdete ZDE →

Pokud nemůžete ručit nemovitostí, navštivte web www.pujcitsi.cz a vyberte si z nabídky nebankovních půjček bez poplatků a bez zástavy. Můžeme vám doporučit vyzkoušet půjčky pro nezaměstnané ihned a nebo Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí.