Půjčky se zástavou družstevního bytu

V dnešní době nejsou půjčky nic neobvyklého. Mnoho osob nedosahuje platově tak vysoko, aby si mohlo dovolit koupi ať už svého vysněného auta, vybavení bytu, dovolené nebo dárků na Vánoce. Nejčastějším způsobem pro získání půjčky je využití banky, případně nebankovních společností, které spolupracují s prodejci nábytku či elektroniky. Jestliže však potřebujete urgentně vyřešit svou finanční situaci a jediné, co Vám v tom brání, je zápis v registru dlužníků nebo negativní odpověď v bance, potom jste na správné adrese. Půjčka se zástavou družstevního bytu je vždy výrazně levnější než srovnatelná půjčka bez zástavy. Je to logické. Poskytovatel půjčky má větší jistotu, že mu peníze vrátíte, a proto vám poskytne půjčku za nižší úrok.

U nás nabízíme půjčky se zástavou nemovitosti, a vzhledem k tomu, že v Praze je stále mnoho družstevních bytů, připravili jsme pro Vás i tuto možnost – půjčku se zástavou družstevního bytu přímo v hlavním městě a jeho okolí. Naše půjčka je tou správnou volbou. Je to velmi jednoduché, stačí vyplnit on-line předběžnou žádost, kterou najdete po pravé straně. Naše společnost nenahlíží do registrů dlužníků, a navíc se snažíme minimalizovat zbytečné papírování. Tento způsob je ideální pro konsolidaci půjček, splacení exekucí nebo řešení náhlé finanční tísně.

Půjčky se zástavou družstevního bytu se vyplácí již od 100.000 Kč až do výše 5 mil. Kč. Splácet můžete půjčku až 20 let. V praxi to znamená, že budete ručit svým družstevním bytem, obdobně jako při klasické hypotéce. Vše je řádně ošetřeno zástavní smlouvou. Tu projednáme a podepíšeme na osobní schůzce. Jsme vstřícní vůči svým klientům, a proto pokud nastane situace, že výše splátky bude pro Vás v daný okamžik příliš vysoká, rádi se s Vámi domluvíme na snížení splátek či na prodloužení splatnosti.

Ke schválení půjčky se zástavou družstevního bytu budete potřebovat kromě občanského průkazu také list vlastnictví nemovitosti, případně souhlas majitele bytu, který Vám svou nemovitost „propůjčí“ k zástavě. Družstevní byt musí být samozřejmě zapsán v katastru nemovitostí. K samotnému vyhodnocení úvěru se přihlíží individuálně, avšak zbytečně neprodlužujeme rozhodnou dobu. Na základě znaleckého posudku Vám stanovíme maximální výši půjčky. Pak už bude záležet na Vás, kolik si budete chtít vypůjčit.

Díky flexibilnímu přístupu, rychlým procedurám a vstřícným zaměstnancům sjednáte půjčku snadno a rychle. Jde o nejvýhodnější půjčku zajištěnou nemovitostí na trhu. Navíc vám poskytneme nezávislou a profesionální kalkulaci půjčky naprosto zdarma. Tak toho využijte.