Vitacredit půjčka

V dnešní době je žádost o půjčku téměř běžnou záležitostí. Díky penězům, které získáte, se můžete zbavit množství problémů a užívat si život bez stresu. Nebankovní půjčky VITA jsou jednou ze skvělých možností, jak získat rychle a jednoduše větší obnos peněz. Výhodou je i to, že o úvěr můžete žádat i v případě, že jste v rejstříku dlužníků.

Jedná se o úvěr ručený nemovitostí, který získáte bezhotovostně na účet bez složitého papírování a vyřizování nadbytečných potvrzení. Je potřebné vlastnit nemovitost, ale ručitelem může být i někdo jiný. Díky tomuto úvěru je možné vyřešit exekuce a zástavy, popřípadě profinancovat půjčky od jiných subjektů.

Potřebné doklady:

Abyste mohli o úvěr žádat, je třeba mít občanský průkaz a list vlastnictví nemovitosti. Poskytuje se jenom osobám starším 18 let, kteří vlastní nemovitost. Pokud máte manžela/ku, který/á je společným vlastníkem nemovitosti, vyžaduje se podpis obou vlastníků.

VITA Úvěr NEMOVITOST

Jedná se o základní úvěr, který poskytuje možnost získat minimálně 50 000 Kč, ale v maximální hodnotě se může jednat o částku 70% hodnoty nemovitosti. Ručit za vás může i jiná osoba. Vybavení je rychlé a jednoduché.

Výše úvěru: od 50 000 Kč výše
Splatnost: 12 - 120 měsíců
Splácení: pravidelné měsíční splátky

VITA Úvěr NEMOVITOST FLEXI

S úvěrem NEMOVITOST FLEXI je možné získat více než 100 000 Kč. Měsíční splátky jsou nenáročné, díky čemuž můžete získané peníze využít efektivněji. Ke každé žádosti se přistupuje individuálně, ale můžete žádat jen o úvěr v maximální hodnotě 70% hodnoty nemovitosti.

Výše úvěru: od 100 000 Kč
Splatnost: 6 a 12 měsíců s možností prodloužení
Splácení 6 měsíců: 5 měsíců platíte jen úrok a úplatu, v 6. splátce se splatí poslední měsíční úrok společně s jistinou
Splácení 12 měsíců: 11 měsíčních splátek platíte jen úrok a úplatu, ve 12. splátce se splatí poslední měsíční úrok společně s jistinou